Tygříci

Klubovna

U zastávky autobusu 137 Václavka v ulici Na Václavce 44 (Praha 5).

Vůdce oddílu

Lubomír Fanta – Hadži
lubomir.fanta@post.cz

Přednostně použijte oddílový e-mail tygrici@dvojka.cz

Rozcestník

Kdo jsou Tygříci

Kluci zhruba od 7 do 15 let.

Stav

Momentálně se nám uvolnilo jedno místo u skautů (od zhruba 11 let). Máte-li syna ve správném věku a zájem o členství u nás, napište nám.
U mladších (vlčat) v tuto chvíli bohužel žádné volné místo nemáme. Pokud máte zájem, zařadíme Vašeho syna do pořadníku, kdyby se nějaké místo uvolnilo – napište nám rovněž.
Více informací zde.

Oddílový program

Schůzky
Mladší (vlčata): každé pondělí od 17.00 do 19.00 v klubovně,
Starší (skauti): každé úterý od 17.00 do 19.00 v klubovně.

Víkendové akce (výpravy)
Zhruba jednou za dva až tři týdny, jednodenní či vícedenní. Kalendář akcí na celý školní rok rozesíláme v srpnu a je také k dispozici v sekci Ke stažení.

V roce 2023 vyhrála naše družina skautů okresní kolo Svojsíkova závodu.

Naše hlídka “Nindžové”, ve složení Kocour, Puma, Dron vyhrála v roce 2022 závod Prahou plnou strašidel v kategorii A (nejmladších), kde závodilo 54 hlídek.

Je to úspěch o to větší, že v předchozím kole Strašidel, v roce 2020 (v roce 2021 se závod kvůli koronavirovým opatřením nekonal), vyhrála stejnou kategorii hlídka “Simpsonovi”, ve složení Max, Stopař z celkově startujících 73 hlídek. Tygříci tedy vyhráli prestižní závod Prahou plnou strašidel v kategorii A dvakrát za sebou!