Informace – skauti

Na této stránce naleznete info k výpravám. Ke každé výpravě se budeme snažit dva týdny předem zveřejnit nezbytné informace a týden předem již všechny informace. Info též posíláme e-mailem. Nechodí-li vám, pak napište na prazska@dvojka.cz a přidáme vás do mailing listu. Prosíme, abyste se na výpravy minimálně týden předem zapsali do formuláře, který najdete vpravo na PC a na spodku stránky na telefonech.

Informace k mezioddílové červnové vodě, najdete ZDE.

• Výprava za Kubečkem

Pan Kubeček nám již 6. rokem poskytuje louku na táboření bez toho aniž by nás něco chtěl nazpět. Také nám pan Kubeček vozí na louku pitnou vodu, bez které bychom dlouho nevydrželi. Navíc nás s paní Kubečkovou na posledním táboře zachránili poskytnutím útočiště ve své hájence a nabídli nám svou pomocnou ruku.

Za toto vše jsme jim moc vděční a proto chceme společně se Sluníčky vyrazit na Šumavu a poskytnou panu Kubečkovi pomoc s jarními pracemi na jeho pozemcích.

Ubytováni budeme již ve zmíněné hájence kousek pod táborovou loukou.

Informace k výpravě

Výprava bude náročnější a téměř celý víkend budeme hlavně pracovat. Cesta je poměrně dlouhá a základna, ve které budeme nocovat je od nádraží ještě kus cesty do kopce. Proto bych doporučil výpravu spíš starším klukům, kteří se vrhnou s chutí do práce a budou se chtít aktivně zapojovat.

• Datum: 3. – 5. 05. 2024
    • Deadline přihlašování: Neděle 28.04. 2024 ve 22:00
    • Sraz: —
      • Kontaktní osoba na srazu bude Štěpán (776 610 812)
    • Návrat:
    • Účastnický poplatek:—,-Kč → prosím přesně, s vracením peněz bývají problémy (nechte si ho v peněžence, nebudeme ho vybírat na srazu, ale až v chatě)
      • Spacák a karimatku
      • Vlastní páteční večeři
      • Vhodné oblečení na dovnitř i na ven podle počasí !!!
      • Oblečení vhodné na práci + pracovní rukavice
      • Možnost zabalit si na výpravě na vycházku za prací (malý batoh, plátěná taška…)
      • Míno (+420 721 361 440) b
      • Na místě za PD: Štěpán (+420 776 610 812)
  • Střediskovka 2024

Již brzy se sejdeme jako celé středisko Dvojka a opět se společně vydáme na další dobrodružství s Wakany, Sluníčky a Tygříky. Ideální výprava na rozšíření kruhu přátel ze skautského prostředí.

Můžete se těšit na dravý souboj o dominanci rodů na Planetě Arrakis, Strakonické Duně.

• Datum: 12. – 14. 04. 2024
    • Deadline přihlašování: úterý 02.04. 2024 ve 22:00
    • Sraz: 16:20 Na Knížecí – ve vestibulu metra Anděl směrem k autobusovému nádraží Na Knížecí (v 16:45 nám jede autobus, jedeme společně s Wakany)
      • Kontaktní osoba na srazu bude Ady (+420 601 564 647)
    • Návrat: 16:20 Na Knížecí
    • Účastnický poplatek: 500,-Kč → prosím přesně, s vracením peněz bývají problémy (nechte si ho v peněžence, nebudeme ho vybírat na srazu, ale až v chatě)
      • Spacák a karimatku
      • Ešus + příbor (na základně nebude dostatek nádobí)
      • Papír a tužku
      • Vlastní páteční večeři
      • Vhodné oblečení na dovnitř i na ven podle počasí !!!
    • Vedoucí výpravy
      • Míno (+420 721 361 440)
  • Březnová celooddílovka 2024

• Datum: 15. – 17.03. 2024
    • Deadline přihlašování: sobota 09.03. 2024 ve 22:00
    • Sraz: v pátek v 16:30 v Praze na Nádraží Holešovice, nástupiště č. 1 (BUS odjíždí v 17:00)
      • Kontaktní osoba na srazu bude Míno (+420 721 361 440)
    • Návrat: v neděli v 19:05 na Nádraží Holešovice (BUS 550385 3 z Roudnice n. L.)
    • Účastnický poplatek: 600,-Kč → prosím přesně, s vracením peněz bývají problémy (nechte si ho v peněžence, nebudeme ho vybírat na srazu, ale až v chatě)
      • Přezůvky!
      • Vlastní páteční večeři a jednu svačinu na výlet
      • Teplé oblečení na dovnitř i na ven!!!
      • Pevné boty na výlet
    • Vedoucí výpravy
      • Makro (+420 777 915 444)

Odkaz na formulář výše